1

Téma: O programu FilmBox

[video (flash player not installed)]


 • FILM BOX je novou aktivitou SPI International, distribuční společnosti, která už několik let úspěšně přináší filmové příběhy do kin, video půjčoven, placených i volných televizí v České a Slovenské republice, v Maďarsku a v Polsku.
  Garantem kvality programu FILM BOXu je filmová knihovna SPI International, která dnes nabízí více než 1300 filmových titulů.

 • SPI International je největším nákupcem a distributorem nezávislých filmů ve střední Evropě.

 • SPI International je stabilním partnerem předních světových distribučních společností jako např. Miramax, Canal Plus, Intermedia, Summit, Senator.

 • SPI International filmy produkuje, koprodukuje, financuje a distribuuje.

 • SPI International podporuje všechny významné filmové festivaly v České republice, na Slovensku, v Maďarsku a v Polsku.

 • SPI International se stará o studenty filmu a umění.

 • FILM BOX - to jsou filmy! A také vše, co s filmy souvisí:
        premiéry, kina, české a slovenské filmové produkce, filmové školy, festivaly, DVD, knihy, internet, životní styl, filmová a video technika.

FILM BOX PROGRAM CATEGORY

Filmů vzniká víc, než naše kina dokáží uvést. FILM BOX vám představí v premiérovém okně filmy, které znáte, i ty, které se do našich kin nikdy nedostaly.

 • FILM BOX HIT - Nestihli jste "váš" film v kině? Nebo patříte mezi ty, kteří touží dobrý film vidět ještě jednou? FILM BOX HIT vám přinese filmy, které vidět jednou nestačí.

 • FILM BOX SPECIAL - Kdo by netoužil nahlédnout do zákulisí filmové výroby, popovídat si s hereckými hvězdami, úspěšnými scénáristy a režiséry. FILM BOX SPECIAL je váš "VIP" vchod k filmům, přinese vám informace z první ruky. Ukáže vám, jak se filmy točí a co o nich říkají jejich tvůrci...

 • FILM BOX "Q" EDITION - Oscar z Los Angeles - Křišťálový glóbus z Karlových Varů - César z Paříže - Zlatá palma z Cannes - Medvěd z Berlína… FILM BOX "Q" jako quality edition - představí filmy z nejlepších festivalů a soutěží, nezapomenutelné herecké výkony, zajímavé scénáře, legendární filmové scény, ale i netradiční úlety - FILM BOX "Q" EDITION je o filmech "qvalitních".

 • FILM BOX NOSTALGIA - Filmy, dokumenty a filmové materiály, na které se vyplatí vzpomínat. FILM BOX NOSTALGIA otevře filmové archívy a ukáže vám díla, na která je škoda zapomenout.

 • FILM BOX KATAPULT - Vystřelí na filmové nebe nové tvůrce, nadějné začínající filmaře i herce.

 • FILM BOX NEWS - Abyste nic nezmeškali - FILM BOX NEWS bude o všem, co se v kinech vyplatí vidět, co se v půjčovnách vyplatí půjčit a co se v obchodech vyplatí koupit.

 • FILM BOX ACTUAL - Přes "skryté" oko kamery - FILM BOX ACTUAL - vás propašujeme na domácí filmové premiéry, eventy, párty, festivaly, filmové produkce - možná právě ve vašem městě, možná právě ve vašem kině.

 • FILM BOX SHOP - Bude vaším soukromým filmovým obchodem - DVD, VHS, knihy, CD, trička, nebo podpisy slavných - FILM BOX SHOP - a to je jen začátek...

FILM BOX TEAM

 • Ivan Hronec, General Manager SPI International Czech Republic & Hungary & Slovakia - V televizní a filmové branži působí od roku 1995. Byl jedním ze zakladatelů TV Markíza na Slovensku a TVN v Polsku. Působil jako šéfproducent vlastní tvorby a vedoucí akvizice v Markíze, programový konzultant a project coordinator v CME [Central European Media Enterprices Group] v Londýně, Amsterodamu, Varšavě, Praze, Budapešti, Lublani a Bukurešti. Je zakladatelem filmové distribuční společnosti SPI International v České republice, na Slovensku a v Maďarsku. Je generálním managerem tří samostatných týmů SPI International v Budapešti, Praze a Bratislavě, členem Board of directors SPI International v New Yorku. Od roku 1991 přednáší management, komunikaci a média na Vysoké škole Múzických Umění v Bratislavě.

 • Silvia Árestová, Director of Operation SPI International Czech Republic & Slovakia - S filmy pracuje od absolvování katedry žurnalistiky. V začátcích ve společnosti Intersonic Cinema, od roku 2001 jako director of operation SPI International pro týmy v Praze a Bratislavě.

 • Miroslav Brada, Program Director FILM BOX - V televizi od roku 1995. Pracoval v TV Nova v oddělení strategického plánování, potom se věnoval nezávislé konzultační práci pro nejrůznější klienty, např. pro CME, Markízu, Českou televizi, TV3, Óčko, POP TV (Slovinsko). Spolupracuje s českou produkční firmou PROTV.

 • Peter Núñez, Creative Director of Self Promotion FILM BOX - V televizním prostředí pracuje od roku 1996 jako self-promotion creative director TV Markíza a VTV, od roku 2002 je spolumajitelem studia Oreo.

 • Martin Hudak, (Motion) Graphics Designer FILM BOX - Digital artist, art/managing director Oreo Creative Studio. V televizním prostředí pracuje od roku 1993 jako sound designer, střihač, digital artist v self promotion TV NASA, STV, TV Markíza a TV JOJ. V roce 2000 založil studio Oreo.

 • Robert Brenk, Head of Self Promotion FILM BOX - Head of Graphics Department TV Global, TV JOJ.

 • Dalibor Hriadel, Self Promotion Postproduction Operator FILM BOX - Střih a postprodukce TV Global, Music Box, TV JOJ.

Zdroj: http://www.spi-film.cz/?page=filmbox

Satelit: Amos-2, 4,0 stupňů západně
- 11 588/H -  8,888 - 3/4 - kódování: VIACCESS RED
Satelit: Astra 23,5
- 11 876/H - 27 500 - 3/4 - kódování: CRW

2

Re: O programu FilmBox

jste trapny čekam na on bak  a je to pi...... přiště se snažte pustit film ktery odpovida současnimu času pitomci

Naposledy upravil: PETER12 (01-02-2009 23:50:30)